Zwrot towarów

Regulamin sklepu znajduje się w zakładce REGULAMIN.

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Klient będący jednocześnie Konsumentem lub Przedsiębiorcą na prawach konsumenta, który zawarł Umowę sprzedaży lub umowę o świadczenie Usługi elektronicznej, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni w dowolnej formie, w tym na adres e-mail klub@farminapolska.pl lub pisemnie na adres ul. Zdrojowa 19, Wypędy, 05-090 Raszyn. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. Termin czternastodniowy, w którym Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta może odstąpić od Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej, liczy się – w przypadku Umowy sprzedaży – od dnia objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta/Przedsiębiorcą na prawach konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku Umowy o świadczenie Usługi elektronicznej – od dnia jej zawarcia.
 3. W razie odstąpienia od umowy, Umowa sprzedaży lub umowa o świadczenie Usługi elektronicznej jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni a jego koszty ponosi Klient.
 4. Sprzedawca dokona zwrotu dokonanych przez Klienta płatności na wskazany przez Konsumenta lub Przedsiębiorcę na prawach konsumenta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta w wypadkach:
  • o świadczenie usług, za które Konsument lub przedsiębiorca na prawach konsumenta jest zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w  pkt .1 i 2 za wyraźną i uprzednią zgodą Konsumenta lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia utraci prawo odstąpienia od umowy, i przyjął to do wiadomości,
  • świadczeń dotyczących Towarów nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji Konsumenta lub Przedsiębiorcy na prawach konsumenta bądź służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
  • świadczeń dotyczących Towarów, ulegających szybkiemu zepsuciu.

 

Bezpieczne zakupy
 • Różne formy płatności
 • Szybka przesyłka
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl